Asystenci Diecezjalni KSM AG


15.10.1993 - 30.09.2006        Ks. Proboszcz Wiesław Philipp
1.10.2006 - 30.09.2010          Ks. Proboszcz Piotr Gruba
od 1.10.2010                         Ksiądz Artur Jadanowski


WSPÓŁPRACA







LOGOWANIE