„MOJA MIŁOŚĆ” to fabularna opowieść o Rachel Joy Scott - pierwszej spośród 13 ofiary strzelaniny w Columbine High School, która miała miejsce 20 kwietnia 1999 roku.

poniedziałek, 30 listopad -0001 01:24

Kurs języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Napisane przez

Wszystkich chętnych zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym cyklu zajęć języka angielskiego, które prowadzi Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Gdańskiej. Zajęcia prowadzone są w Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w Gdańsku Brętowie. Liczba miejsc jest ograniczona.

sobota, 17 czerwiec 2017 13:06

Owoce nauki języka angielskiego w CDM AG

Napisane przez

W minioną środę w ramach zakończenia zajęć językowych zaprezentowaliśmy rodzicom pokaz naszych talentów, wystawiając przedstawienia w języku angielskim.

sobota, 17 czerwiec 2017 12:54

Wiosenne porządku w CDM AG

Napisane przez

W poniedziałek 12 czerwca grupa Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży z Chwaszczyna wybrała się do Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Gdańskiej, aby przeprowadzić przy nim wiosenne porządki.

Dnia 26 maja 2017 r. w kościele pw. Świętych Szymona i Judy Tadeusza w Chwaszczynie po Mszy Świętej o godzinie 18:00 odbyło się nabożeństwo pod przewodnictwem ks. proboszcza Piotra Gruby z okazji Dnia Matki.

poniedziałek, 10 kwiecień 2017 14:15

Sztandar KSM-u na obchodach 25-lecia ustanowienia Archidiecezji Gdańskiej

Napisane przez

Dnia 2 kwietnia odbyła się jubileuszowa Msza Święta w Oliwie, której przewodniczył ks. Arcybiskup Metropolita Gdański Sławoj Leszek Głódź.

czwartek, 06 kwiecień 2017 14:55

Odbyła się Droga Krzyżowa na Kalwarii Wejherowskiej

Napisane przez

W dzień Zwiastowania Pańskiego na Kalwarii Wejherowskiej odbyła się Droga Krzyżowa organizowana przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Gdańskiej.

Członków Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, młodzież Archidiecezji Gdańskiej oraz wszystkich chętnych zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej organizowanej przez KSM AG. Wspólne rozważanie męki Pańskiej odbędzie się 25 marca 2017 (sobota) o godz. 11:00 na Kalwarii Wejherowskiej

Mija rok, odkąd w kościele parafialnym w Chwaszczynie odbyła się peregrynacja symboli Światowych Dni Młodzieży: Krzyża Roku Świętego i Ikony Matki Bożej Salus Populi Romani. Z tej okazji zaprzyjaźnione zespoły parafialne: Elishama z Chwaszczyna i Effatha z Gdańska-Osowej zapraszają na koncert hymnów ŚDM.

poniedziałek, 28 listopad 2016 19:23

Lucenarium w parafii w Chwaszczynie

Napisane przez

Posługując się tradycyjną metodą liczenia czasu, Kościół rozpoczyna świętowanie niedziel i uroczystości od I Nieszporów po zapadnięciu zmroku dnia poprzedniego. Czas od wieczoru do świtu nazywa się wtedy wigilią, która już jest świętowaniem uroczystego dnia. Stąd właśnie w ubiegłą sobotę wieczorem rozpoczęliśmy okres Adwentu – nowy rok liturgiczny w Kościele.

startPoprzedni artykuł12Następny artykułkoniec
Strona 1 z 2

WSPÓŁPRACA