Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Gdańskiej zaprasza na Drogę Krzyżową szlakiem Kalwarii Wejherowskiej, która odbędzie się 30 marca.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Gdańskiej zaprasza na Drogę Krzyżową szlakiem Kalwarii Wejherowskiej.

poniedziałek, 01 październik 2018 17:53

KSM zaprasza na Turniej Niepodległości Grup Katolickich

Napisane przez

W dniu 11 listopada 2018 (niedziela) odbędzie się Turniej Niepodległości Grup Katolickich w Futsalu, organizowany przez Zarząd Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Gdańskiej. Turniej poprzedzi uroczysta Msza Święta o godz. 8:30 w kościele pw. Chrystusa Króla i bł. Alicji Kotowskiej w Wejherowie.

środa, 04 lipiec 2018 19:39

Dni skupienia dla młodzieży Archidiecezji Gdańskiej

Napisane przez

Członków Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, młodzież naszej Archidiecezji oraz wszystkich chętnych zapraszamy na Dni Skupienia organizowane przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży.

Dekretem Metropolity Gdańskiego ks. Arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia Kamil Ustarbowski, dotychczasowy prezes struktur Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Gdańskiej, będzie pełnił tę funkcję przez kolejne dwa lata.

wtorek, 17 kwiecień 2018 16:15

Droga Krzyżowa na Kalwarii Wejherowskiej

Napisane przez

24 marca 2018 r. na Kalwarii Wejherowskiej odbyła się Droga Krzyżowa zorganizowana przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Gdańskiej.

Członków Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, młodzież Archidiecezji Gdańskiej oraz wszystkich chętnych zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla Młodzieży organizowanej przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży.

„MOJA MIŁOŚĆ” to fabularna opowieść o Rachel Joy Scott - pierwszej spośród 13 ofiary strzelaniny w Columbine High School, która miała miejsce 20 kwietnia 1999 roku.

poniedziałek, 30 listopad -0001 01:24

Kurs języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Napisane przez

Wszystkich chętnych zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym cyklu zajęć języka angielskiego, które prowadzi Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Gdańskiej. Zajęcia prowadzone są w Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w Gdańsku Brętowie. Liczba miejsc jest ograniczona.

sobota, 17 czerwiec 2017 13:06

Owoce nauki języka angielskiego w CDM AG

Napisane przez

W minioną środę w ramach zakończenia zajęć językowych zaprezentowaliśmy rodzicom pokaz naszych talentów, wystawiając przedstawienia w języku angielskim.

startPoprzedni artykuł123Następny artykułkoniec
Strona 1 z 3

WSPÓŁPRACA